KONST / Litografier / Färglitografi 14823351
nr 1482 3351
Mårten Andersson
(1934-2017), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 336/375 cm, yttermått inklusive ram: 74x104 cm
Utrop:
3.000 kr
Såld:
3.800 kr
måndag 15 augusti 2022
kl 18:40:16
2.000 kr
3.600 kr
3.000 kr
3.200 kr (Budbetjänt)
Mårten Andersson
Läs mer om Mårten Andersson